Kiev Advokat Logo

Київ Адвокат

Сергій Топчій

line decor
Укр | Рус | Eng
line decor
 
 
 
 

 

Список Послуг


Юридичні послуги для нерезидентів

 • Отримання дозволу на працевлаштування на території України;
 • Отримання посвідки на проживання в Україні;
 • Реєстрація іноземця в органах ОВІР;
 • Отримання ідентифікаційного коду для іноземця;
 • Надання адреси для реєстрації (прописка) в місті Києві(NEW!!!);
 • Присвоєння статусу податкового резидента України для іноземців (NEW !!!);
Повернутися до Списку

Терміновий виїзд адвоката (24 години на добу)

Ні для кого не секрет, що в житті ми часто стикаємося із ситуаціями, коли допомога фахівця потрібна в екстреному порядку, - негайно, - тут і зараз.

Часто стикаючись на практиці із ситуаціями, коли присутність адвоката є украй необхідною, а допомоги чекати нізвідки (проведення слідчих дій силовими органами вечірньої пори, - використовуючи ефект "несподіваності", коли людина не встигає зорієнтуватися і прийняти адекватне рішення, раптове затримання підозрюваного органами правопорядку, здійснення ДТП, - в якому постраждали люди і т. д. - було прийнято рішення про надання такого виду "невідкладної" юридичної допомоги.

В даному випадку, важливо пам'ятати, що завжди легше запобігти негативних наслідкам ситуації в яку потрапила людина, отримавши хоча б усну консультацію в телефонному режимі, ніж займатися трудомістким і дорогим рішенням проблеми, що виникла після того, що відбулося не отримавши грамотної поради.

Цей вид послуг надається постійним партнерам і особам таким, що співпрацюють із адвокатом на основі абонентської угоди і фізичних осіб за системою обслуговування "сімейний адвокат".(Комплексне юридичне обслуговування)

Повернутися до Списку

Введення кримінальних справ

Конфіденційність, надійність і порядність - являються головними якостями адвоката, - що займається веденням кримінальної справи, як на досудовому слідстві, так і в судах всіх рівнів.

Отримавши довіру клієнта на ведення кримінальної справи незалежно від його специфіки (ДТП, економічні злочини, злочини в посадовій сфері, і т.д.), - клієнт повинен і може бути упевнений за послуги, що виконуються, незалежно від сплаченого адвокатові гонорару.

Незалежно від стадії процесу, - на якій адвокат вступає в справу, - клієнтові будуть запропоновані усі можливі варіанти вирішення проблеми, - і вибраний подальший план дій у справі.

Ведення як кримінальних, так і цивільних судових справ здійснюється виключно в повній взаємодії з довірителем, який самостійно контролює кожен крок захисника і має можливість тримати ситуацію під своїм контролем завдяки тому, що адвокат приділяє йому максимум часу і завжди готовий прояснити клієнту питання, що його цікавить.

Повернутися до Списку

Комплексне юридичне обслуговування

 • Комплексне абонентське обслуговування юридичних осіб;
 • Система обслуговування "сімейний адвокат" для фізичних осіб
Повернутися до Списку

Ведення судових справ у цивільному судочинстві

Зіткнувшись із проблемою, про існування якої Ви навіть не замислювалися протягом тривалого часу, важливо правильно зорієнтуватися як діяти і які заходи приймати в наступному, щоб як мінімум звести свої втрати до нуля (якщо вони неминучі) або вийти із ситуації переможцем.

Ніхто з нас не застрахований від таких життєвих ситуацій, як розлучення, невиплата страховою компанією відшкодування, відсутність можливості повернути банку отриманий кредит, ДТП, спори серед спадкоємців про право власності на майно, розподіл майна між подружжям і співзасновниками підприємства, визнання факту спільного проживання однією сім'єю, визначення місця проживання дитини, накладення арешту на майно боржника і наступне його стягнення, і т.д., але заручившись підтримкою грамотного фахівця або як мінімум отримавши консультацію по ситуації, яка склалась Ви можете розраховувати на успіх в поставленому Вами завданні.

Вчасне звернення до фахівця за наданням юридичної адвокатської допомоги, може гарантувати Вам отримання 100% результату.

Повернутися до Списку

Адвокатське зберігання документів

Згідно ч. 1 ст. 10 Закону України "Про адвокатуру", документи, пов'язані із виконанням доручення адвокату, не підлягають огляду, розголошуванню або виїмці без його згоди.

Кожна працююча компанія рано чи пізно стикається із податковими перевірками. Виявити порушення, навіть, у самого скрупульозного бухгалтера не складає великих труднощів, і підприємство все одно вимушене платити штрафи. Проте, штрафів можна уникнути. Передавши на зберігання адвокату саме ту документацію, якою цікавиться податкова.

В цьому випадку податковій вручається договір і акт про передачу документації підприємства на зберігання адвокату у зв'язку із супроводом господарської діяльності Вашої юридичної особи. Вилучити документи у адвоката практично неможливо. Податкова звертається до адвоката, а у відповідь отримує лист про те, що документи містять конфіденційну, комерційну таємницю і адвокат може надати її тільки на вимогу правоохоронних органів. Податкова інспекція опиняється у "тупіковій" ситуації. Перевірити документи вона не може, оскільки, вони у адвоката, а запит правоохоронних органів можна отримати тільки у зв'язку із порушенням кримінальної справи. Кримінальну справу можна порушити при виявленні правопорушення, яке у свою чергу можна виявити при перевірці документів. Це замкнуте коло робить податкову перевірку просто безпорадною, а Ваше підприємство отримує захист від штрафів і цілого ряду прикростей.

Повернутися до Списку

Реєстрація підприємства

Прагнення розвиватися і працювати - природне бажання кожної людини, а природною метою кожного бізнесу - отримання прибутку для його власника.

Таким чином, я особисто і мої помічники раді допомогти Вам в досягненні поставлених Вами цілей і запропонувати Вам послуги з реєстрації підприємств усіх форм власності за оптимальними цінами і з гарантією якості і швидкості проведення реєстрації.

 • Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю;
 • Реєстрація Приватного підприємства;
 • Реєстрація Фізичної особи підприємця;
 • Реєстрація представництва іноземної фірми на території України(NEW!!!)
 • Реєстрація кредитного товариства;
 • Реєстрація добродійної організації;
 • Реєстрація політичної партії;
 • Реєстрація асоціації підприємств;
 • Реєстрація холдингових компаній;
 • і багато іншого!

Також, разом із послугами з реєстрації підприємств є можливість забезпечити Ваш бізнес супутніми послугами, такими як надання 100% підтверджуваної юридичної адреси в місті Києві (NEW!!!), яка не викликає ніяких підозр і не є "каменем спотикання" в спілкуванні з органами ДПІ.

Крім того, замовляючи реєстрацію підприємства саме у нас, Ви отримуєте можливість підписати документи, що нотаріально завіряються, які є необхідними для реєстрації у будь-який зручний для Вас час і в будь-якому зручному місці,(Нотаріальні послуги) оскільки, у нас є можливість організувати виїзд нотаріуса до Вас в офіс або будь-яке інше зручне для Вас місце, - при цьому значно не збільшуючи вартості роботи нотаріуса.

Швидкість самого процесу реєстрації залежить виключно від бажання клієнта і гарантується завдяки особистій тісній співпраці з органами державної влади і контролюючими органами.

Довіривши створення і побудову свого бізнесу професіоналам, - Ви забезпечите собі заощадження часу, матеріальних засобів і його надійну роботу в майбутньому.

Повернутися до Списку

Нотаріальні послуги

В процесі діяльності підприємства, а також фізичні особи часто стикаються із необхідністю надання нотаріальних послуг пов'язаних із заключенням різнопланових договорів, оформленням доручень, в нотаріальному завіренні підписів, а також завіренні перекладів офіційних документів на іноземні мови.

Тісна робота адвоката і нотаріуса дозволяє не лише зменшити витрати на нотаріальні послуги, але і в даному випадку вартість нотаріальних послуг гарантовано буде меншою середньої вартості таких послуг в місті Києві.

Крім того, це дозволяє добитись заощадження часу клієнта, оскільки у разі відсутності у нього можливості відвідати нотаріуса в його офісі, є можливість організувати виїзд нотаріуса в будь-яке зручне клієнтові час і місце цілодобовий - сім днів в тиждень.

В даному випадку усі проекти документів заздалегідь будуть узгоджені кваліфікованим нотаріусом і адвокатом з повною згодою інтересів клієнта, а також йому необхідній швидкості виконання.

Повернутися до Списку

Ліквідація підприємств всіх форм власності

Як показує практика, - нерешемых проблем не існує, є несвоєчасне реагування на ситуацію, яка виникла.

 • Термінова ліквідація підприємств всіх форм власності (за 24 години)(NEW!!!);
 • Ліквідація в загальному порядку;
 • Ліквідація «проблемних» підприємств(банкрутство)(NEW!!!).
Повернутися до Списку

Бухгалтерські послуги (аудит)

Пропонуючи своїм клієнтам скористатися послугою ведення бухгалтерського обліку і проведення аудиту діяльності підприємств різних форм власності. Ми пропонуємо Вам послуги виключно досвідчених професіоналів своєї справи, робота яких перевірена роками спільної діяльності і підтверджується виключно позитивними відгуками клієнтів.

Повернутися до Списку

Допомога при проходженні ТО, зняття з реєстрація автомобіля в ДАІ

Повернутися до Списку

Юридичний супровід виконання судових рішень НА РЕЗУЛЬТАТ

Повернутися до Списку

Допомога при стягненні боргів. Юридичним і фізичним особам

Повернутися до Списку

Представлення інтересів в Міжнародному арбітражному суді

Повернутися до Списку

Продаж готових підприємств зі свідоцтвом платника ПДВ

Повернутися до Списку

Юридичне супроводження програми сурогатного материнства

Повернутися до Списку

Юридичне супроводження відносно усиновлення дитини в Україні

Повернутися до Списку

Оформлення проїзного документу для дитини

Повернутися до Списку
 
 
       
© "Київ Адвокат", 2010 Всі права захищені.